Sony Ericsson PC Suite

Sony Ericsson PC Suite dla Symbian

Centrum zarządzania telefonem Sony Ericsson

Sony Ericsson PC Suite to darmowy program do zarządzania telefonem marki Sony Ericsson. Daje on pełny dostęp do funkcji i zawartości pamięci telefonu.Sony Ericsson PC Suite pozwala łączyć się z telefonem za pomocą kabla USB, Bluetooth lub łącza... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Duża ilość funkcji
  • Możliwość połączenia z Internetem
  • Kopia zapasowa pamięci telefonu

Wady

  • Program pozostaje cały czas włączony

Doskonały
9
Sony Ericsson PC Suite to darmowy program do zarządzania telefonem marki Sony Ericsson. Daje on pełny dostęp do funkcji i zawartości pamięci telefonu.

Sony Ericsson PC Suite pozwala łączyć się z telefonem za pomocą kabla USB, Bluetooth lub łącza IRDA (podczerwień). Program pozwala nam edytować kontakty, wysyłać i przeglądać SMSy oraz MMSy. Mamy także dostęp do kalendarza, wgranych aplikacji oraz zdjęć i notatek głosowych. Sony Ericsson PC Suite pozwala również łączyć się z Internetem za pośrednictwem modemu w telefonie. Możemy także wykonać kopię zapasową pamięci naszego urządzenia lub naprawić błędy w oprogramowaniu.

Sony Ericsson PC Suite posiada bardzo przejrzysty i ładny interfejs. Program jest przez to bardzo łatwy w obsłudze. Wszystkie funkcje i opcje są bardzo dobrze opisane i w razie potrzeby wytłumaczone. Zamknięcie Sony Ericsson PC Suite minimalizuje program do zasobnika systemowego. Pozostaje on cały czas otwarty, oczekując na ponowne podłączenie telefonu. Przyspiesza to nawiązanie połączenia, ale delikatnie obciąża zasoby komputera.

Sony Ericsson PC Suite pozwala w pełni wykorzystać możliwości naszego telefonu Jeśli posiadasz urządzenie marki Sony Ericsson, musisz mieć ten program.

Najczęściej pobierane Komunikacja społeczna na symbian

Sony Ericsson PC Suite

Download

Sony Ericsson PC Suite 6.011.00

Opinie użytkowników o Sony Ericsson PC Suite

Sponsorowany×